97/8/12
تعداد نظرات:0
19:58
شماره مطلب:139781234349
-A A +A
یوم الله ای دیگر در ایران اسلامی؛

بیانیه 13 آبان بسیج دانش آموزی کشور

سازمان بسیج دانش‌آموزی به مناسبت یوم الله 13 آبان بیانیه صادر کرد.

به گزارش بیست؛ به نقل از  روابط عمومی سازمان بسیج دانش‌آموزی، متن بیانیه به مناسبت یوم الله 13 آبان سازمان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ لا تُطِعِ الْکافِرینَ وَ الْمُنافِقینَ وَ دَعْ أَذاهُمْ وَ تَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ وَ کَفى‏ بِاللَّهِ وَکیلا

با درود و سلام بی کران به ساحت مقدس و نورانی سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و همچنین روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب بزرگ و تاریخی اسلامی ایران و با تقدیم بهترین سلام ها به ارواح طیبه شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم و بویژه 36 هزار شهید دانش آموز و با آرزوی سلامتی برای خمینی زمان حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)

یوم الله سیزده آبان، نگینی درخشان در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است که یادآور اتفاقات بزرگ و تاریخ سازی است. یوم الله 13 آبان و وقایع آن از جمله نقاط عطف استکبار ستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست که به گواه تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از هیچ جنایت و عناد و سنگ‌اندازی در مسیر رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نکرده است.
"تبعید حضرت امام(ره) به ترکیه در سال 42"، "کشتار وحشیانه دانش‌آموزان انقلابی در سال 1357" و "تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 1358" نشان می‌دهد بازیگر اصلی و منشأ هر سه حادثه آمریکا و دشمنی کاخ سفید با ملت ایران بوده است . در کنار همه مناسبتهای این روز ، کشتار ناجوانمردانه دانش‌آموزان انقلابی در سال ۱۳۵۷ مقابل دانشگاه تهران و نامیدن این روز به نام روز دانش آموز در تقویم رسمی کشور اهمیت ۱۳ آبان را به ویژه برای دانش آموزان دوچندان نموده است.

امروز دشمنان جمهوری اسلامی و در راس آنها آمریکای خبیث ، از هیچگونه تخریبی بر علیه ارکان تنومند نظام دریغ ندارند. اخیرا دایره این تعدی ها دامن نسل چهارم انقلاب را نیز فرا گرفته است و تلاشهای مذبوحانه ای برای تخریب تشکل امین و متدین بسیج دانش آموزی در حال انجام است. از جمله این حرکتهای رذیلانه می توان به سخنان اخیر سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل اشاره کرد که گفته بود بسیج دانش آموزی ، دانش آموزان را آموزش نظامی می دهد و برای جنگ به خارج کشور اعزام می کند.

به کوری چشم سردمداران استکبار ، دانش آموزان بسیجی – این فرزندان معنوی امام خامنه ای(حفظه الله) – لحظه ای از مجاهدت انقلابی خود ، جهت تحقق منویات امام و مقتدای خود دست بر نخواهند داشت و این مسیر نورانی را تا آخرین نفس و نابودی مستکبرین عالم ادامه خواهند داد. دشمنان بدانند امروز حسین فهمیده ها در نسل سوم و چهارم انقلاب کم نیستند شهید حججی یکی از میلیونها جوانی بود که حاضرند در راه این نظام و انقلاب جان خود را در کف دست گرفته و فدا کنند.

آمریکا بر اساس خوی استکبار و سلطه‌طلبی ذاتی خود مرکز اصلی فتنه و ام‌الفساد عالم بوده و هیچ‌گاه با نظامی مستقل و مردمی که مظهر حیات مقتدرانه اسلام ناب محمدی (ص) است سر آشتی و دوستی ندارد و تاریخ 40 سال گذشته نیز حاوی صحنه‌های معناداری است که به خوبی تقابل هویتی انقلاب اسلامی و نظام سلطه‌گر آمریکا را نشان می دهد..

امروز آمریکای خبیث همچون گذشته شکست خورده است ، البته آمریکای ‌امروز با وجود چنین رییس جمهوری چهره سخیف خود را بیشتر نشان داده است اما آنها باید بدانند روزی جوانان ما از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند اما امروز با همت و اراده پولادین در زمینه های علمی ، اقتصادی و .... از دیوار تحریم نیز عبور خواهند کرد. بی تردید آنچه برابر سیاست و ذات دولت سلطه گر و مستکبر امریکا و مشکلات فراروی کشور نجات بخش و پیروزی آفرین است "حفظ روحیه و تفکر انقلابی" است. ادامه تحریم‌های دشمنان ثابت کرد که عزت و استقلال کشور، تنها در سایه حفظ همین روحیه و اتکا به توانمندی‌ها و نیرو‌ها و ذخایر خویش است. لذا ضرورت اهتمام ملی در تحقق این مهم و همچنین مجاهدت در عرصه «جهاد کبیر» و مراقبت از راهبرد نفوذ دشمن ، اصلی حیاتی و محوری به شمار می رود.

به رغم رویای باطل آمریکایی‌ها برای ایجاد خطای محاسباتی در جمهوری اسلامی و تزلزل در باور و اراده ملت ایران با تهدیدهای پیاپی ، بویژه تهدید سخیف اخیر رییس جمهور نابخرد آمریکا ، ایرانیان بصیر و غیرتمند، با هوشمندی و درایت، این مقطع تاریخی را مدیریت و با تبدیل تهدیدها به فرصت‌های طلایی و تاریخ‌ساز، راهبردهای شیطانی و فتنه‌های اقتصادی جدید آمریکایی‌ها را عقیم و این دوره را سکوی پرش برای ارتقای اقتدار ملی و پیشرفت همه جانبه کشور قرار خواهند داد.

در پایان ضمن دعوت از عموم ملت شریف ایران ، اعلام می داریم جوانان و نوجوانان نسل چهارم انقلاب اسلامی ضمن تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) ، راهپیمایی 13 آبان امسال را به فصل جدیدی از مجاهدت ضد استکباری تبدیل نموده و برای پاسداری از انقلاب لحظه‌ای درنگ نخواهند کرد.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.