96/11/2
تعداد نظرات:0
09:32
شماره مطلب:139611232121
-A A +A

اردوی راهیان نور بزرگ ترین اردوی تربیتی در نظام کشور است

فرمانده قرارگاه امام حسن عسگری (ع)در جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی اردوی راهیان نور دانش آموزی بیان داشت: اردوهای راهیان نور یک کلاس تربیتی جامع و کامل است.

به گزارش خراسان شمالی بیست: سردار فرماندهی سپاه حضرت جوادائمه (ع) ضمن فرارسیدن ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی  اظهار داشت: دانش آموزان اصلی ترین عناصر نظام آینده کشور هستند.

سردار مرتضوی بیان داشت: روانشناسان معتقد هستند که کار تربیتی با تمرین ،ممارست و تداوم انجام می شود و لذا اصل خروجی این کار تربیت دانش آموزان تراز انقلابی است،از این زاویه مهم ترین کار تربیتی اردوی راهیان نور دانش آموزی است.

وی افزود: این اردو ها باید اثربخشی بیشتری داشته باشد و با توجه به تجربه سال های گذشته با برنامه ریزی بهتر و تعاملی سازنده تر اعزام بهتری صورت بگیرد ، ضمن اینکه هر چقدر تلاش کنیم ارزش دارد تا اینکه ریسکی در این موضوع نشود و تلاش بر این باشد که نظارت و کنترل را در دستور کار بالا ببریم.

وی ضمن تاکید بر تعامل و  هماهنگی اظهار داشت: باید مسئولین استانی را در حمایت از این کار تربیتی مجاب کرد،  در مجموع ستاد هماهنگی و کمیته های راهیان نور تعاملی بس سازنده و خوبی داشته باشیم لذا همه این ها سرمایه بزرگی است که استان بدست آورده و باید کارها با برنامه ریزی انجام  شود تا اثرات تربیتی افزایش یابد.

سردار مرتضوی در پایان خاطرنشان کرد: تجربه در دفاع مقدس این بود که هرچه کار سخت تر بود تلاش و هم فکری بیشتری صورت می گرفت.

انتهای پیام/

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.