96/6/4
تعداد نظرات:0
16:15
شماره مطلب:13966428687
-A A +A

دوره یاوران ولایت بایدمعلومات ولایت شناسی را افزایش دهد

جانشین فرماندهی سپاه حضرت جوادالائمه (ع) در دوره یاوران ولایت با تاکید بر ولی شناسی اظهار داشت: ما باید ولی شناسی را بالا ببریم تا خدای ناکرده در ذهن ما کسی به عنوان ولی خودش را جا نزند.

به گزارش خراسان شمالی بیست؛ سرهنگ چمن افزود:بایستی این دوره بر معلومات ولی و ولایت شناسی شما بی افزاید اگر این اتفاق افتد آموزش ها میسر بوده وگرنه باید تجدید دوره کردد.
وی بیان داشت:باید معرفت و بصیرت ما در این دوره بالا رود تا در مواقع ضرورت از آن استفاده کنیم،همچنین که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می فرماید هرکسی درهرجایی است آنجا را مرکز انقلاب اسلامی قرار دهد لذا تا خودمان را نشناسیم امام را نمی توانیم بشناسیم ما از خود شناسی به خدا شناسی می رسیم.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت جوادالائمه (ع) ادامه داد:به فرمان ولی امر خود باشیم ، همواره در راه ایشان جان فکنی کنیم باید در این زمان گوشمان به فرمان ولی امر مسلمین باشد و همچنین پیرو راه شهدا باشیم همان طور که شهید آوینی گفتند شهدا رفتن و ما مانده ایم اما حقیقت چنین است که شهدا مانده اند و زمانه مارا با خود برده است اگر بخواهیم راهشان را ادامه دهیم به وصیتشان گوش دهیم نماز اول وقت،حفظ حجاب،اطاعت از ولی امر فقیه زمان است ؛هدف اصلی از این آموزش ها این است که در آینده همه تلاشمان این شود که تربیت نیروی مومن انقلابی صورت گیرد.
وی عنوان کرد :امروز در داعش سر بریدن یک چیز بسیار عادی است و ما بارها شاهد چنین اتقاقاتی هستیم اما چگونه می شود که سر بریدن یک نفر به عنوان شهید حججی که متولد دهه ۷۰ است جهانی شود به نظر بنده به خاطر اخلاصی که داشت جهانی شد ،بسیار مقاوم و با اخلاص شهید شد.

وی افزود:رویکرد بسیج اجتماعی است و شما به عنوان فرمانده بسیج به بسیجیان القا کنید که امروز بسیج فرهنگی و دفاعی نیست بلکه اجتماعی است، رویکرد بسیج دانش آموزی پررنگ کردن صفوف نماز است شما دانش آموزان باید به هرچه باشکوه برگزارکردن برنامه های فرهنگی و .. کمک کنید.
انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.